Pension Gábi, Františkovy Lázně

Česká 52/13, Františkovy Lázně, 35101
od 460 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 300m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Pension Gábi nabízí pohodlné ubytování pro Váš příjemně strávený pobyt v malebném lázeňském městě - ve Františkových Lázních. Pension Gábi je rozdělen na tři budovy, nacházející se v klidné části města a zároveň v těsné blízkosti historického centra Františkových Lázní.

Další informace

 Pension Gábi pro Váš pohodlný pobyt nabízí ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových apartmánech vhodných pro rodinnou dovolenou, rekreační pobyt v lázních či dlouhodobé pobyty (byty 1+1). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou, samozřejmostí je pak TV + SAT a bezplatné WIFI připojení. Parkování je možné zajistit na vlastním uzamykatelném pozemku. Celý pension je nekuřácký.

     Ubytování poskytujeme bez snídaní, které je však možné objednat v partnerských provozovnách. Pension Gábi se skládá ze tří budov vzdálených od sebe cca 200 m (přesná poloha viz. kontakty). Všechny tři objekty se nachází přibližně 3-5 minut klidné chůze od centra města. Nejbližší autobusová zastávka se nachází v bezprostřední blízkosti, vlakové nádraží je pak vzdáleno přibližně 500m.

      Pension Gábi nabízí ubytování pro Váš přijemně strávený pobyt ve Františkových Lázních již dvacátým rokem! Spokojení zákazníci se k nám rádi vracejí - někteří i více jak 10 let. Děkujeme za Vaši přízeň!
 

Ceny

Apartmán
990 Kč
Cena za parkování (auto)
40
Domácí mazlíček
150 Kč
Dvoulůžkový pokoj
590 Kč
Jednolůžkový pokoj
460 Kč
Přistýlka
200 Kč
Třílůžkový pokoj
840 Kč

Ceny zde uvedené jsou orientační, pro další info navštivte naše stránky www.pensiongabi.cz

Služby

Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
22
Čtyřlůžkové pokoje
4
Dvoulůžkové pokoje
4
Jednolůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
2
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
In-line bruslení
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Minigolf
Motokáry
Půjčovna aut
Půjčovna kol
Rybolov
Solárium
Střelnice
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Aquaforum - příjemně teplá voda v bazénech, vířivkách i v tobogánu v Aquaforu – světě vody a relaxace ve Františkových Lázních vás pohladí po duši a po těle nezávisle na rozmarech počasí.

Amerika- k ozdobám Frant. Lázní patří také lesopark Amerika. Můžete v něm obdivovat krásnou přírodu, ale také malý zoopark, jehož obyvateli jsou např. medvídci mývalové, lamy nebo Sovice Sněžní. K rybníku Amerika si můžete udělat pěknou procházku či se svézt mikrovláčkem.

SOOS - přírodní rezervace na sever od Františkových Lázní (cca 7 km), unikátní prostředí minerálních pramenů a plynných vývěrů, rašelinné lesy a mokřadní společenstva s mnoha vzácnými druhy.

Motýlí dům - asi 2 km od Františkových Lázní směrem k přírodní rezervaci SOOS si můžete přímo „na dosah“ vychutnat krásu exotických motýlů v jejich přirozeném prostředí.

Hrad Seeberg - byl postaven okolo 13. století a nachází se asi 5 km od Frant. Lázní v obci Ostroh. Na Seebergu se nachází výstava porcelánu, skla a slohového vývoje interiérů 19. století.

Dále doporučujeme navštívit Podivnou rozhlednu, Zámeček, Bismarcovu rozhlednu, historické město Cheb (cca 7 km), Lázně Kynžvart či Kladskou. 

Mapa

Centrum 300m
Autobus 50m
Vlak 500m
Velká mapa