Pension restaurace Bavaria, Mariánské Lázně

Palackého 61, Mariánské Lázně, 35301
od 890 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 2km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nový penzion postavený v klidném prostředí u Antoníčkova pramene v Mariánských Lázních. Součásti penzionu je i vyhlášená restaurace "Bavárka", kde se můžete těšit ze specialit šéfa kuchaře do pozdních hodin. Obsluha příjemná, kolektiv mladý, neopotřebovaný.

Další informace

V penzionu na Vás čeká 5 dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou a WC. Pokoje jsou samozřejmě vybaveny televizorem pro dlouhé chvíle, ale asi ho nestačíte využít, protože okolí Mariánských lázní a jejich historie Vám nedá odpočinout. 150 m od penzionu najdete Squash centrum, za 10 minut chůze se dostanete do přírody nebo, vydáte-li se směrem do centra města, v lázeňských parcích. Do samotného lázeňského centra Mariánských lázní dorazíte pohodlnou chůzí za 15-20 minut.

Využijte naší vyhlášenou restauraci Bavaria, kde nabízíme skvělá jídla v moderním pojetí, připravená z velké části z regionálních surovin. Čerstvé ryby, sezóní saláty či mohutné steaky, nenechají Vaše chuťové buňky v klidu.

Penzion je asi 1 km od vlakového a autobusového nádraží, ale k dispozici máte bezplatný odvoz na základě předchozí žádosti. Dopravu z Prahy lze sjednat za příplatek. Mariánské Lázně mají 15 tisíc stálých obyvatel, dobré železniční a silniční spojení, městskou trolejbusovou dopravu, vlastní letiště a sportovní areály jako golfové hřiště, tenisové kurty, různá fitcentra. Mariánské Lázně jsou velmi krásný kout země, kde naleznete nádherné vycházky po městě a jeho okolí, které si zamilujete.

Ceny

Domácí mazlíček
400 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.290 Kč
Jednolůžkový pokoj
890 Kč
Přistýlka
150 Kč
Snídaně
150 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Terasa
Vstup domácích zvířat
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
5
Kapacita restaurace
35
Počet apartmánů
1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Hledáte-li restauraci, kde se bude personál soustředit na Váš žaludek a chuťové buňky, pak přijďte k nám. Nebudete-li si vědět rady, rádi Vám poradíme se skladbou Vašeho menu a pomůžeme doladit drobné detaily přípravy Vašeho pokrmu. Při výběru vhodných nápojů, pro zvýšení chuťového požitku, budeme stát po Vašem boku a povedeme Vás ke správné volbě. Chcete oslavit narozeniny s přáteli, nebo si v klidu vychutnat ve dvou sklenku vína - přijďte. 

Specialitou restaurace jsou grilované steaky a ryby, dále čerstvé zeleninové saláty, ale i výběr pokrmů těstovinových, rizot a restovaných brambor. Nechybí obligátní nabídka bezmasých pokrmů a moučníků.Pořádáme také tzv. "Společenské akce", kdy slouží naše prostory pro bohulibé potřeby, například somelierů, kdy při ochutnávce a přednášce o krásách vín, doplňujeme jednotlivé "vzorky" správným pokrmem, který bezpečně vyzdvihne právě vychvalované vlastnosti.

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Aerobic, cvičení
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
Golfový trenažér
In-line bruslení
Jachting, windsurfing
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Minigolf
Motokáry
Půjčovna aut
Půjčovna kol
Půjčovna lyží
Rybolov
Solárium
Sportovní hala
Squash
Střelnice
Tenisový kurt
Vodáctví, lodě
Volejbalový kurt

Mapa

Centrum 2km
Autobus 100m
Vlak 2km
Velká mapa