Pension U Slunečné brány, Františkovy Lázně

Anglická 46, Františkovy Lázně, 351 01
od 500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Vítáme Vás na stránkách nově zrekonstruovaného a otevřeného Pensionu "U Slunečné brány". Náš pension je umístěn ve stylovém historickém objektu bývalé zemědělské usedlosti a nachází se v klidné okrajové části Františkových Lázní cca 10 minut pěšky od centra města. V uzavřeném dvoře objektu je možné parkování osobních vozidel a kol.

Další informace

Naše ubytovací zařízení má prozatím dva pokoje, jeden dvoulůžkový pokoj a jedno třílůžkové apartmá s možnosti přistýlky jednoho lůžka. Každý pokoj má své sociální zařízení. K dispozici je také společná kuchyň, kde si hosté mohou během pobytu připravovat jídla z vlastních surovin. Pension je nekuřácký (kouření možno na dvorku objektu).

Cena ubytování:

2 lůžkový pokoj   330,-Kč / osoba / den 3 lůžkové apartmá   400,-Kč / osoba / den

 

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.500 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč
Dvoulůžkový pokoj
720 Kč
Jednolůžkový pokoj
500 Kč
Přistýlka
200 Kč
Třílůžkový pokoj
1.200 Kč

Parkování je v ceně pobytu.

Služby

Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Zahrada
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Golf
Minigolf

Okolí

Františkovy Lázně patří ke světoznámým lázeňským městům. K procházce se nachází řada lázeňskych parků. Můžete navštívit Aquaforum - svět vody a relaxace, solnou jeskyni, zahrát si minigolf nebo projet mikrovláčkem k minizoo u rybnika Amerika. V okolí je možno navštívit hrad Seeberg, Motýlí farmu, golfové hřiště v nedalekém Hazlově, přírodní rezervaci SOOS, hrad Vildštejn nebo Chebský hrad.

Mapa

Velká mapa