Penzion Horní Žandov, Dolní Žandov

36, Dolní Žandov, 35002
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Náš rodinný penzion najdete v malé obci Horní Žandov. Je to klidné místo ležící ca 2 km od hlavní komunikace spojující okresní město Cheb ( 25 km ) a Mariánské lázně ( 15 km ).

Další informace

Stavení bylo v předválečných letech užíváno jako obchod potravin. Po válce zde provozovala obchodní činnost „Jednota“, která dobudovala hospodu. V roce 1990 jsme budovu odkoupili a provedli rekonstrukci celého objektu. Nyní u nás už nenajdete funkční hospodu s jídelnou, doba tomuto podnikání bohužel nepřála. Nadále již funguje pouze penzion, ale je možné si pronajmout i objekt jako celek s vybavenou kuchyní a hospodou.

  • Celkem nabízíme v našem objektu 9 lůžek.
  • Čekají na Vás tři 2-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha) a jeden 3-lůžkový s vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha).
  • Ve spodním podlaží penzionu je hospůdka, kterou je možné si také pronajmout, spolu s plně vybavenou kuchyní. 
  • Možnost parkování na oploceném pozemku. Pro cykloturisty je zde samozřejmostí možnost úschovy kol. 

V přízemí penzionu se nachází útulná hospůdka, má 26 míst + 12 míst v jídelně. Hospůdku možno po dohodě také pronajmout. V letní sezóně je možné posedět venku na malé terase nebo v zahradě. 

Ceny

Cena za osobu
350 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
9
Dvoulůžkové pokoje
3
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Kulečník, billiard
Golf

Okolí

Penzion leží přibližně v půli cesty mezi Chebem a Mariánskými Lázněmi. V obci Dolní Žandov je krásný opravený kostel sv. Michala. Nacházíme se přímo na cyklotrase č. 36. Lze se k nám dostat vlakem i autobusem. V okolí Horního Žandova je velké množství turisticky atraktivních míst. Nedaleké lázně, kulturní zajímavosti i přírodní krásy okolí vám umožní mnoho zajímavých výletů. 


Mapa

Autobus 1.5km
Vlak 1.5km
Velká mapa