Penzion a restaurace Kamenný dvůr, Mariánské Lázně

Hlavní třída 267/27, 35301
od 820 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Restaurace a penzion Kamenný dvůr nabízí svým hostům příjemné posezení, výborné jídlo a milou obsluhu v naší nově zrekonstruované restauraci a ubytování v útulných pokojích rovněž nově opraveného a zařízeného penzionu. A to vše v překrásném lázeňském městě Mariánské Lázně. Nacházíme se v blízkosti lázeňské kolonády. Všechny prostory naší restaurace jsou pokryty Wi-Fi připojením. Je možné dohodnout pořádání společenských posezení, večírků a svatebních hostin.

Další informace

Návštěvníkům Mariánských Lázní nabízíme možnost přespání v našem nově zrekonstruovaném penzionu Kamenný dvůr. K dispozici je Vám 6 dvoulůžkových ( a 1 třílůžkový ) útulných pokojů s možností oddělených postelí, případně s jednou přistýlkou, s LCD televizorem a satelitním programem, vlastní kuchyňkou, toaletou a sprchou. k dispozici je i dětská postýlka pro malé dítě. Každý náš pokoj je zařízený do jiné barvy. Hosté penzionu mohou klíčky od pokojů žádat u obsluhy restaurace. Pokoje se nacházejí v 1. patře penzionu.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
1.250 Kč
Jednolůžkový pokoj
820 Kč
Třílůžkový pokoj
1.820 Kč

Služby

Připojení k internetu
Restaurace
Parkoviště

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
TV
Satelit, kabelová TV
Kuchyňka

Restaurace

Našim hostům nabízíme posezení v příjemném prostředí naší restaurace, milou obsluhu a výborná jídla. Restaurace je nově zrekonstruovaná a vybavená.

Pokud je hezké počasí mohou u nás hosté posedět i na terase pod slunečníky. Naše terasa je příjemně umístěna ve dvoře, kde naše hosty neruší kolem jedoucí auta a ruch z ulice.

Můžete se u nás těšit na hotová jídla i na speciality našich špičkových kuchařů. K dobrému jídlu nabízíme velký výběr nápojů.

Všechny prostory naší restaurace jsou pokryty Wi-Fi připojením.

Firemní akce

Zajišťujeme komplexní služby při svatbách, květinové výzdoby slavnostní tabule, květiny pro novomanžele, odvoz nevěsty a ženicha luxusním nazdobeným automobilem, filmování a fotografování svatby podle přání svatebčanů.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Bazén vnitřní
Golf

Mapa

Velká mapa